Razpis za študent(k)e za Erasmus intenzivni program

Fakulteta za socialno delo išče študent(k)e za udeležbo na Erasmus intenzivnem programu.

Fakulteta za socialno delo išče študent(k)e za udeležbo na Erasmus intenzivnem programu From farm to fork: food self-sufficiency as social right, ki bo potekal od 26. maja do 7. junija 2014 v Sloveniji. Tema projekta je samopreskrba s hrano. Iščemo angažirane kandidat(k)e z dobrim znanjem angleščine, ki jih zanimajo ekološko pridelovanje hrane, socialna ekonomija in aktivacija socialno ogroženih ali okoljsko ozaveščenih prebivalcev. V mednarodnem projektu bodo sodelovali partnerji iz devetih držav. Prijavo, ki naj vsebuje vaše osnovne podatke, podatke o študiju, vaše reference in izkušnje ter interese (največ do ene strani), lahko pošljete po elektronski pošti do 16. decembra 2013 (do 8.00) na elektronski naslov: office@fsd.uni-lj.si.