11. mednarodna poletna šola socialnega dela

11. mednarodna poletna šola socialnega dela, 30.6.-9.7.2014, ki jo organizira Fakulteta za socialno delo, Univerza v Ljubljani, Slovenija, ki gosti prof. dr. Barbaro Lehmann in skupino ameriških študentov socialnega dela z Augsburg College, Minneapolis, Minnesota, v poletni šoli pa bodo sodelovali tudi slovenski študentje socialnega dela pod vodstvom učiteljic doc. dr. Lee Šugman Bohinc in doc. dr. Nine Mešl. Naslov letošnje poletne šole je: »Soustvarjanje partnerstva in uspešnega sodelovanja v sodobnem socialnem delu v Sloveniji in ZDA: od individualne do globalne perspektive«.

UNIVERSITY OF LJUBLJANA, FACULTY OF SOCIAL WORK, SLOVENIA & AUGSBURG COLLEGE, MINNEAPOLIS, MINNESOTA

11th INTERNATIONAL SUMMER SCHOOL OF SOCIAL WORK

Ljubljana, June 30 to July 9, 2014

»Co-creating partnership and successful collaboration in contemporary social work in Slovenia and USA: from individual to global perspective«