Obvestilo o študiju v študijskem letu 2020/2021

OBVESTILO O ŠTUDIJU V ŠTUDIJSKEM LETU 2020/21

Drage študentke in študenti,

pred nami je novo študijsko leto. Veseli smo, da se bomo znova srečali. Ker želimo, da bi lahko izvajali predavanja in vaje na fakulteti, moramo zaradi ukrepov v času širjenja okužbe SARS-CoV-2 prilagoditi način izvedbe pedagoškega procesa. Delo bo potekalo po urnikih, ki jih bomo kmalu objavili. Izvedba bo za nekatere študentke in študente potekala v živo v predavalnicah, za druge pa vzporedno na daljavo (preko aplikacije Zoom). Skupine v predavalnicah se bodo tedensko zamenjale. Na ta način bomo vsem omogočili osebno izkušnjo na fakulteti in hkrati kontinuirano spremljanje predavanj in vaj. Razpored skupin bomo objavili takoj v oktobru, ko bo zaključen vpis.

Pred nami so nove okoliščine, na katere se bomo morali skupaj prilagajati in ustvarjati najboljše rešitve. To v socialnem delu znamo.

Vsem želimo ustvarjalno in zdravo študijsko leto, vodstvo FSD