Enkratni solidarnostni dodatek za študente

Spoštovani,

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je, v sodelovanju z Ministrstvom za javno upravo in Ministrstvom za finance, pristopilo k realizacije 95. člena Zakona o interventnih ukrepih za pomoč pri omilitvi posledic drugega vala epidemije COVID-19 (Uradni list RS, št. 203/20), to je izplačila enkratnega solidarnostnege dodatka za študente.

Vljudno prosimo, če nam lahko pomagate pri obveščanju vaših študentov in študentk. Ključne informacije smo objavili na spletni strani:

Vse podrobnejše informacije bodo na voljo ob odprtju vloge v četrtek, ko bodo za podrobnejša pojasnila na voljo tudi kolegi in kolegice na Enotnem klicnem centru.

Se zahvaljujem za pomoč in pozdravljam,

Jana Javornik, PhD (Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severne Irske)
generalna direktorica / Director General
Direktorat za visoko šolstvo / Higher Education Directorate