VPIS V VIŠJE LETNIKE IN V DODATNO LETO (1. STOPNJA) IN V DODATNO LETO (DRUGA STOPNJA) V ŠTUDIJSKEM LETU 2021/22

VPIS V 2., 3., 4. LETNIK IN V DODATNO LETO (1. STOPNJA) IN VPIS V DODATNO LETO (2. STOPNJA) V ŠTUDIJSKEM LETU 2021/22

POGOJI ZA VPIS :

- V 2. LETNIK: OPRAVLJENI VSI IZPITI 1. LETNIKA;

- V 3. LETNIK: OPRAVLJENI VSI IZPITI 1. IN 2. LETNIKA;

- V 4. LETNIK: OPRAVLJENI VSI IZPITI 1., 2. IN 3. LETNIKA;

- V DODATNO LETO: NI IZPITNIH POGOJEV. V DODATNO LETO SE LAHKO VPIŠETE VSI, KI STE VPISANI V 4. LETNIK (TISTI, KI STE V ČASU ŠTUDIJA PONAVLJALI LETNIK ALI STE BILI PRED VPISOM NA NAŠO FAKULTETO ŽE VPISANI NA DRUGI FAKULTETI, SE V DODATNO LETO NE MORETE VPISATI).

VPIS V DODATNO LETO - 2. STOPNJA

VPIS V DODATNO LETO:

NI IZPITNIH POGOJEV: V DODATNO LETO SE LAHKO VPIŠETE VSI, KI STE VPISANI V 1. LETNIK (TISTI, KI STE BILI PRED VPISOM NA NAŠO FAKULTETO ŽE VPISANI NA MAGISTRSKI ŠTUDIJ NA DRUGI FAKULTETI, SE V DODATNO LETO NE MORETE VPISATI).

Vpis bo potekal od 1. 9. do 30. 9. 2021. Vpis bo elektronski (natančna navodila za vpis bodo še objavljena)

Referat za študentske zadeve