Preverjanje PCT

Spoštovani!

V Uradnem listu št. 174/2021 je bil dne 6.11.2021 objavljen nov Odlok o začasnih ukrepih za preprečevanje in obvladovanje širjenja okužb z nalezljivo boleznijo COVID-19, ki začne veljati 8. 11. 2021. Z navedenim odlokom se uvajajo naslednji ukrepi:

1.            Za vse zaposlene na Fakulteti za socialno in za študente velja, da morajo izpolnjevati pogoj PCT. Veljavnost pogoja PCT dokazujejo z enim od pogojev, ki so navedeni v 2. členu tega odloka, istovetnost pa oseba dokazuje osebnim dokumentom (študentje lahko dokazujejo istovetnost tudi s študentsko izkaznico, če ima le ta fotografijo). V vseh zaprtih javnih prostorih je obvezna kirurška maska ali FFP2 maska in razkuževanje rok. Maske iz blaga niso več dovoljene.

2.            Obvezno je trikrat tedensko testiranje s testi HAG za samotestiranje v prostorih fakultete. Lokacija in čas  sta objavljena na spletnih straneh FSD pod "Novice za študente". Mesečno so študenti upravičeni do 15 testov, ki jih prevzamejo v lekarni.

Vljudno prosimo, da se dosledno držimo ukrepov in da se samotestiranja dosledno izvajajo trikrat tedensko na fakulteti!

Vodstvo FSD