Alumni klub - Mentorski pari

Lepo pozdravljene, lepo pozdravljeni

v letošnjem letu pričenja naša fakulteta z možnostjo predstavitve različnih delovnih področij preko programa Mentorski pari, ki poteka preko Alumni kluba UL.

Na kratko o programu mentorstva:

mentorji, ki so se odzvali na povabilo, vam bodo - najsibo v živo, ali preko spleta, predstavili, kako poteka njihov delovni dan, kakšna znanja so dodatno pridobili za to, da lahko uspešno opravljajo svoje dela - v obsegu 8 ur - večkrat ali v enem kosu (to je vse odvisno od vašega dogovora z mentorjem).

Ne zamudite priložnosti dobiti uvida v različna delovna področja (šolstvo, domovi za starejše občane, zdravstvo...) - kot so Inštitut Soča, center za socialno delo, Mladi zmaji ipd.

Za mentorstvo se prijavite čimprej na

V kolikor potrebujete pomoč, se lahko obrnete name -  anamarija.kejzar@fsd.uni-lj.si.

Z programom mentorstva pričnemo v januarju 2022, imeli pa bomo skupno uvodno srečanje, da predstavimo program in odgovorimo na morebitna vprašanja.

Prijazen pozdrav, dr. Anamarija Kejžar