VPISI V VIŠJE LETNIKE V ŠTUDIJSKEM LETU 2022/23 (1. IN 2. STOPNJA)

ELEKTRONSKI VPIS V VIS-u V 2., 3., 4. LETNIK IN V DODATNO LETO (1. STOPNJA) IN VPIS V DODATNO LETO (2. STOPNJA) V ŠTUDIJSKEM LETU 2022/2023

POGOJI ZA VPIS (1. STOPNJA) :

- V 2. LETNIK: OPRAVLJENI VSI IZPITI 1. LETNIKA;

- V 3. LETNIK: OPRAVLJENI VSI IZPITI 1. IN 2. LETNIKA;

- V 4. LETNIK: OPRAVLJENI VSI IZPITI 1., 2. IN 3. LETNIKA;

- V DODATNO LETO: NI IZPITNIH POGOJEV. V DODATNO LETO SE LAHKO VPIŠETE VSI, KI STE VPISANI V 4. LETNIK (TISTI, KI STE V ČASU ŠTUDIJA PONAVLJALI LETNIK ALI STE BILI PRED VPISOM NA NAŠO FAKULTETO ŽE VPISANI NA DRUGI FAKULTETI, SE V DODATNO LETO NE MORETE VPISATI).

VPIS V DODATNO LETO - 2. STOPNJA

NI IZPITNIH POGOJEV: V DODATNO LETO SE LAHKO VPIŠETE VSI, KI STE VPISANI V 1. LETNIK (TISTI, KI STE BILI PRED VPISOM NA NAŠO FAKULTETO ŽE VPISANI NA MAGISTRSKI ŠTUDIJ NA DRUGI FAKULTETI, SE V DODATNO LETO NE MORETE VPISATI).

VPIS BO POTEKAL OD 1. 9. 2022 OD 9.00 DALJE DO 28. 9. 2022 DO 12.00.

VPIS BO IZKLJUČNO ELEKTRONSKI. VPISNIH LISTOV NE POŠILJAJTE VEČ PO NAVADNI POŠTI. PO ELEKTRONSKEM VPISU BOMO V REFERATU ZAKLJUČULI VAŠ VPISNI LIST. O ZAKLJUČENEM VPISU BOSTE PREJELI SISTEMSKO OBVESTILO, NATO BOSTE LAHKO POTRDILA O VPISU NATISNILI V SPLETNEM REFERATU VIS NA ZAVIHKU "MOJI PODATKI".

RAČUN ZA VPISNINO (CENIK JE OBJAVLJEN NA SPLETNIH STRANEH FSD IN UL) BOSTE PO VPISU PREJELI PO ELEKTRONSKI POŠTI.

OD 3. 10. 2022 DALJE SE LAHKO VSAK DELOVNI DAN MED 10. IN 12. URO OGLASITE V REFERAT PO NALEPKO ZA ŠTUDENTSKO IZKAZNICO ZA ŠTUDIJSKO LETO 2022/23 (S SEBOJ PRINESITE ŠTUDENTSKO IZKAZNICO).

Referat za študentske zadeve