Epidemiološka situacija (preventivni ukrepi)

Spoštovane študentke in študenti,

3. 10. 2022 se začenja novo študijsko leto. Da bi zagotovili čim bolj varne razmere za študij in delo na fakulteti in s tem poskrbeli tako za lastno zdravje kot za zdravje vseh drugih udeleženk in udeležencev študijskega procesa in tako lahko čim dlje ostali v osebnem stiku v predavalnicah, vas vljudno prosimo, da upoštevate spodnja priporočila.

Glede na trenutno epidemiološko situacijo se priporoča upoštevanje osnovnih preventivnih ukrepov za zmanjševanje nevarnosti okužbe, kot so prezračevanje in ohranjanje medsebojne razdalje, predvsem pa, da ob bolezenskih znakih ostanete doma in se redno samotestirate. Maske za študente in predavatelje niso obvezne, po lastni presoji pa jih je seveda v prostorih z večjim številom udeležencev priporočljivo uporabljati. Kot ste že bili obveščeni, lahko  teste za samotestiranje dobite v lekarnah zastonj.

Želimo vam prijeten začetek novega študijskega leta,

Vodstvo fakultete